NIEUWSBRIEF 

Op de hoogte blijven? Schrijf je hier in voor de nieuwsbrief. 

Partners, sponsors & subsidiënten 

 

PARTNERS JAZZ HARP ACADEMY 2016 

Dutch Harp Festival www.harpfestival.nl 

Nederlandse Harp Vereniging www.nederlandseharpvereniging.nl 

Nederlandse Folk Harp Vereniging www.folkharp.nl 

 

SUBSIDISERS JAZZ HARP ACADEMY 2016 

Prins Bernhard Cultuurfonds www.prinsbernhardcultuurfonds.nl 

 

PARTNERS JAZZ HARP FESTIVAL & ACADEMY 2013 

BplusC, centrum voor kunst en cultuur in Leiden / www.bplusc.nl 

Stadspodia Leiden / www.stadspodia.nl 

Scheltema Leiden / www.scheltemaleiden.nl 

Leiden Marketing / www.leidenmarketing.nl 

 

Camac Harps, France www.camac-harps.com 

Koistinen Kantele, Finland / www.koistinenkantele.com 

 

SUBSIDIËNTEN 

 

Cultuurfonds Leiden / www.cultuurfondsleiden.nl 

 

Prins Bernhard Cultuurfonds / www.prinsbernhardcultuurfonds.nl 

 

VSBfonds / www.vsbfonds.nl 

VSBfonds ondersteunt initiatieven die bijdragen aan een samenleving waarin iedereen actief meedoet, zich betrokken voelt en de kans heeft persoonlijk en maatschappelijk te groeien. Het fonds is actief op drie gebieden: Mens & Maatschappij voor sociale initiatieven die meedoen als doel hebben, Kunst & Cultuur voor plannen waardoor meer mensen kunnen genieten van kunst en cultureel erfgoed en Beurzen voor studenten die in het buitenland verder willen studeren of onderzoek doen. Het fonds steunt projecten met geld, kennis, ervaring en een professioneel netwerk. 

shopping cart

items

total

 

check out